Corsa Van

Opel Corsa Van jest pełen przyjemnych niespodzianek.

ZAPROJEKTOWANY ABY ZWYCIĘŻAĆ. CORSA VAN.

Opel Corsa Van jest pełen przyjemnych niespodzianek. Daje frajdę z prowadzenia, jest wyjątkowo ekonomiczny, wytrzymały i wysoce niezawodny. Ale naprawdę zachwyci Cię tym, jak wiele użyteczności można zapakować w tak zwartą, elegancką formę.

Twój biznes wymaga ekonomiczności, zwrotności i zwinności prowadzenia? Sprawdź co czyni z Corsy Van idealnego współpracownika.

  • Elastyczna funkcjonalność
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Atrakcyjna stylistyka
  • Przekonujący komfort i bezpieczeństwoStylowy i pomysłowy

Jedno spojrzenie wystarczy, abyś przyznał, że Opel Corsa Van, to stylowy partner. Podejdź bliżej, a zobaczysz pomysłowe rozwiązania, jak szerokie drzwi, łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej i mnóstwo innych elementów zaprojektowanych tak, aby Twój dzień pracy był przyjemniejszy i lżejszy.


Świeży, przyjazny i bezpieczny

Dzień pracy może być długi i frustrujący, ale Opel Corsa Van dba o to, aby przebiegał gładko i efektywnie. Doskonałe siedzenia, wspaniała ergonomia i prawdziwy komfort samochodu osobowego plus cała gama rozwiązań z dziedziny biernego i czynnego bezpieczeństwa. Opel Corsa Van mimo niewielkich rozmiarów jest wielki pod względem wygody i użyteczności.


Niezawodny pomocnik

Opel Corsa Van łatwy do załadunku i łatwy w użytkowaniu. Wystarczająco mały, aby poradzić sobie w miejskim tłoku, ale dostatecznie duży, żeby pomieścić wszystko, czego potrzebują ekipy serwisowe lub małe sklepy. A kierowca ma do dyspozycji mnóstwo łatwo dostępnych schowków.


Ekonomicznie racjonalny

Małe jest piękne, ale Opel Corsa Van jest także niezwykle oszczędny. Trzy silniki benzynowe i dwa diesle zapewniają doskonałe osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa. Łącząc niskie spalanie, mały spadek wartości i długie okresy między przeglądami, to prawdziwy skarb w Twoich aktywach.

Zobacz więcej na opel.pl Zapytaj o ofertę Jazda próbna
Sprawdź aktualne promocje na nowe samochody Opla
Promocje Opla

Gwarancja mobilności Opla
Gwarancja mobilności

Promocje serwisowe
Promocje serwisowe

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij