Corsa Van

Opel Corsa Van jest pełen przyjemnych niespodzianek.

ZAPROJEKTOWANY ABY ZWYCIĘŻAĆ. CORSA VAN.

Opel Corsa Van jest pełen przyjemnych niespodzianek. Daje frajdę z prowadzenia, jest wyjątkowo ekonomiczny, wytrzymały i wysoce niezawodny. Ale naprawdę zachwyci Cię tym, jak wiele użyteczności można zapakować w tak zwartą, elegancką formę.

Twój biznes wymaga ekonomiczności, zwrotności i zwinności prowadzenia? Sprawdź co czyni z Corsy Van idealnego współpracownika.

  • Elastyczna funkcjonalność
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Atrakcyjna stylistyka
  • Przekonujący komfort i bezpieczeństwoStylowy i pomysłowy

Jedno spojrzenie wystarczy, abyś przyznał, że Opel Corsa Van, to stylowy partner. Podejdź bliżej, a zobaczysz pomysłowe rozwiązania, jak szerokie drzwi, łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej i mnóstwo innych elementów zaprojektowanych tak, aby Twój dzień pracy był przyjemniejszy i lżejszy.


Świeży, przyjazny i bezpieczny

Dzień pracy może być długi i frustrujący, ale Opel Corsa Van dba o to, aby przebiegał gładko i efektywnie. Doskonałe siedzenia, wspaniała ergonomia i prawdziwy komfort samochodu osobowego plus cała gama rozwiązań z dziedziny biernego i czynnego bezpieczeństwa. Opel Corsa Van mimo niewielkich rozmiarów jest wielki pod względem wygody i użyteczności.


Niezawodny pomocnik

Opel Corsa Van łatwy do załadunku i łatwy w użytkowaniu. Wystarczająco mały, aby poradzić sobie w miejskim tłoku, ale dostatecznie duży, żeby pomieścić wszystko, czego potrzebują ekipy serwisowe lub małe sklepy. A kierowca ma do dyspozycji mnóstwo łatwo dostępnych schowków.


Ekonomicznie racjonalny

Małe jest piękne, ale Opel Corsa Van jest także niezwykle oszczędny. Trzy silniki benzynowe i dwa diesle zapewniają doskonałe osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa. Łącząc niskie spalanie, mały spadek wartości i długie okresy między przeglądami, to prawdziwy skarb w Twoich aktywach.

Zobacz więcej na opel.pl Zapytaj o ofertę Jazda próbna
Promocje Opla

Gwarancja mobilności

Promocje serwisowe

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij